Eala przegrywa 2 dni po półfinale w Berlinie — rywalka zmierzy się ze Świątek
Alexandra Eala zaledwie dwa dni po osiągnięciu półfinału w Berlinie poniosła porażkę w kolejnym turnieju. Jej pogromczyni wkrótce zagra z Igą Świątek, która przygotowuje się do Wimbledonu w Bad Homburg pod okiem Tomasza Wiktorowskiego. Aryna Sabalenka wybrała Berlin, inne zawodniczki startowały w obu turniejach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!