Amerykanka po 5 latach w Polsce wraca do USA – powodem trudny rynek pracy
Emilia, Amerykanka, przez pięć lat studiowała w Polsce, uczyła się języka i poznawała kulturę. Po zakończeniu studiów zderzenie z polskim rynkiem pracy okazało się dla niej zbyt trudne – ogłosiła powrót do USA. W rozmowie z AliensInPoland przyznała: „Pierwsze lata były bardzo romantyczne, ale po skończeniu studiów rzeczywistość mocno mnie uderzyła."
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!