Ostapenko bez straty seta w Eastbourne – wygrywa w I rundzie WTA 250
Jelena Ostapenko, rozstawiona z numerem 3, pewnie wygrała swój pierwszy mecz w turnieju WTA 250 w Eastbourne, tracąc zaledwie cztery gemy. Łotyszka zakończyła rywalizację w dwóch setach. Do kolejnej rundy awansowała też McCartney Kessler.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!