Pekin znów wzywa szefów tech-gigantów, ale tym razem bez ostrych sankcji
Pekin ponownie wzywa na spotkania szefów największych firm technologicznych, podobnie jak w 2021 roku. Tym razem jednak Chiny mają mniejsze możliwości wywierania presji – deflacja i rywalizacja z USA osłabiają pozycję rządu. Władze nie mogą sobie pozwolić na twarde uderzenie w branżę, która napędza gospodarkę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!