Tesla zaprzecza, że Autopilot był aktywny podczas śmiertelnego wypadku w Teksasie
Tesla kwestionuje doniesienia, że system Autopilot był włączony podczas wypadku w Teksasie, w którym zginęła kobieta. Firma twierdzi, że narracja dotycząca działania systemu jest nieprecyzyjna. Czy Autopilot był aktywny, nadpisany czy uszkodzony — ustali dopiero analiza danych z pojazdu przez federalnych śledczych, która wciąż trwa.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!