Prawicowy milioner Abelardo de la Espriella wygrał wybory w Kolumbii
Abelardo de la Espriella, prawicowy milioner i prawnik zwany "Tygrysem", wygrał drugą turę wyborów prezydenckich w Kolumbii, wyprzedzając rywala o niecały 1 punkt procentowy. Obiecał drastyczne cięcia budżetowe, bombardowanie narkoterrorystów i budowę megawięzień. Donald Trump pogratulował mu zwycięstwa, podkreślając, że wcześniej udzielił mu swojego poparcia i wyraził nadzieję na współpracę obu krajów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!