Sony wypuszcza obligacje dolarowe po niemal 30 latach przerwy
Sony Group po raz pierwszy od prawie 30 lat planuje emisję obligacji dolarowych na amerykańskim rynku obligacji klasy inwestycyjnej. Ostatni raz firma robiła to w czasach, gdy sprzedawała oryginalnego PlayStation. Powrót sygnalizuje nową strategię finansową japońskiego giganta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!