45-letni górnik zginął pod ziemią w kopalni Murcki-Staszic w Katowicach
W poniedziałek w kopalni węgla kamiennego Murcki-Staszic w Katowicach doszło do śmiertelnego wypadku. 45-letni górnik został przygnieciony bryłą kamienia i poniósł śmierć na miejscu. Kopalnia należy do Polskiej Grupy Górniczej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!