Kancelaria Prezydenta odebrała Order Orła Białego zwrócony przez Zełenskiego
Kancelaria Prezydenta odebrała w poniedziałek Order Orła Białego, który Wołodymyr Zełenski odesłał z powrotem do Polski. Rzecznik Rafał Leśkiewicz poinformował, że do dopełnienia formalności niezbędna jest jeszcze publikacja postanowienia prezydenta z kontrasygnatą premiera. Sprawa wywołała napięcie dyplomatyczne między Warszawą a Kijowem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!