Piotr Pytel wyszedł z więzienia – minister Żurek wstrzymał karę dożywocia
Piotr Pytel, skazany w 2006 roku w Monachium na dożywocie za morderstwo, opuścił więzienie w poniedziałek. Minister sprawiedliwości Waldemar Żurek ogłosił decyzję o przerwie w wykonywaniu kary w związku z toczącym się postępowaniem ułaskawieniowym. Późniejsze śledztwo wykazało, że Pytel nie popełnił tej zbrodni – przyznał się do niej ktoś inny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!