Marcin Nowak: Skrzydlewski miał rację ws. premii, Orzeł Łódź walczy o play-off
Żużlowiec Marcin Nowak odniósł się do głośnych słów prezesa Orła Łódź Witolda Skrzydlewskiego na temat premii. Zawodnik przyznał, że prezes miał rację, i podkreślił jego rzetelność. Nowak ocenił też szanse drużyny na awans do fazy play-off w trwającym sezonie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!