Iran wyeksportował 30 mln baryłek ropy w tygodniu przed zniesieniem sankcji USA
Iran wyeksportował 30 milionów baryłek ropy naftowej w ciągu tygodnia poprzedzającego decyzję USA o zwolnieniu ładunków z sankcji. Zwolnienie to pozwala znacznie większej liczbie krajów na zakup irańskiej ropy. Irańska ropa ponownie zalewa globalny rynek, co może wpłynąć na światowe ceny surowca.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!