Forum Zdrowia Kobiet w Katowicach: jak lepiej odpowiadać na potrzeby zdrowotne kobiet
W dniach 18–19 czerwca 2026 r. w Katowicach odbyło się 2. Forum Zdrowia Kobiet. Tematem przewodnim były działania potrzebne do skuteczniejszego odpowiadania na potrzeby zdrowotne kobiet na różnych etapach życia. Eksperci podkreślali, że zdrowie kobiet przekłada się bezpośrednio na zdrowie całego społeczeństwa.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!