Tesla Autopilot wjechał w dom w Teksasie — starsza kobieta zginęła
W piątek w hrabstwie Harris w Teksasie Michael Butler stracił kontrolę nad Teslą Model 3 jadąc z włączonym systemem Autopilot i wjechał z dużą prędkością w dom, zabijając przebywającą w środku starszą kobietę. Biuro szeryfa potwierdziło, że Butler nie był pod wpływem alkoholu i współpracuje z policją. Trwa dochodzenie, czy Autopilot przyczynił się do wypadku.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!