Fala upałów w USA grozi pogorszeniem co najmniej 10 chorób — eksperci ostrzegają
Eksperci ostrzegają, że narastające upały w Stanach Zjednoczonych mogą znacząco pogorszyć stan zdrowia wielu Amerykanów. Szczególnym zagrożeniem jest odwodnienie, które negatywnie wpływa na pracę niemal całego organizmu. Wysokie temperatury są wyjątkowo niebezpieczne dla osób cierpiących na choroby przewlekłe, a lekarze apelują o zachowanie ostrożności.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!