Ice Cube i Nia Long powrócą w trzeciej części "Are We There Yet?"
Ice Cube i Nia Long ponownie spotkają się na planie w trzeciej części familijnej komedii "Are We There Yet?". Nowy film nosi tytuł "Are They Gone Yet?" i jest na wczesnym etapie produkcji po nabyciu praw przez studio Skydance Sports. To kontynuacja serii zapoczątkowanej przez oryginalny film, w którym Ice Cube grał podrywacza starającego się zaimponować wybrance.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!