Vance: rozmowy z Iranem "bardzo dobre", umowa możliwa w 2 miesiące
Wiceprezydent USA JD Vance ocenił weekendowe rozmowy z Iranem jako "bardzo, bardzo dobre". Strony dążą do zawarcia porozumienia pokojowego w ciągu dwóch miesięcy, które formalnie zakończyłoby konflikt odbijający się na globalnej gospodarce. Jednocześnie USA zniosły sankcje na irański eksport ropy naftowej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!