Nawrocki nie dostał zaproszenia na Konferencję Odbudowy Ukrainy w Gdańsku
Prezydent Karol Nawrocki nie otrzymał zaproszenia na Konferencję Odbudowy Ukrainy, która odbędzie się 25–26 czerwca w Gdańsku. Zaproszenia rozesłali premier Donald Tusk i prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Pałac Prezydencki bagatelizuje znaczenie wydarzenia, podczas gdy rząd zapowiada podpisanie dużych umów gospodarczych z Ukrainą.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!