PiS zgłasza Borowskiego, KO – Gregorczyk-Abram do wyścigu o fotel RPO
Prawo i Sprawiedliwość zgłosiło Adama Borowskiego, szefa warszawskiego klubu „Gazety Polskiej", na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich. Koalicja Obywatelska wystawiła mecenas Sylwię Gregorczyk-Abram, znana z obrony sędziów podczas kryzysu praworządności. Kandydatury skomentowali politycy w rozmowie z Polsat News, a czas na zgłoszenia powoli dobiegał końca.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!