Osaka pokonała Fręch 6:4, 6:1 w I rundzie WTA 500 w Bad Homburg
Magdalena Fręch przegrała z Naomi Osaką w pierwszej rundzie turnieju WTA 500 w Bad Homburg. Japonka wygrała 6:4, 6:1 w meczu kilkukrotnie przerwanym przez deszcz i rozłożonym na dwa dni. Osaka była wyżej notowana w rankingu i potwierdziła swoją przewagę nad polską tenisistką.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!