Sikorski: Polska armia musi być większa, bo żołnierze „zużywają się" po kilku miesiącach
Wicepremier i szef MSZ Radosław Sikorski podczas debaty „Wojna i pokój" na Kongresie Re_Mind we Wrocławiu ostrzegł, że żołnierze „zużywają się" po kilku miesiącach walki, dlatego armia musi być liczebnie większa. Zapewnił, że jeśli Polska do końca dekady zbuduje planowaną armię, atak na nasz kraj byłby szaleństwem. Sikorski podkreślił konieczność intensywnych przygotowań obronnych już teraz.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!