Trzech piłkarzy Lecha Poznań odejdzie przed sezonem 2026/27
Lech Poznań w poniedziałek rozpoczął przygotowania do sezonu 2026/2027. Według serwisu Meczyki trzech zawodników nie znalazło się w planach trenera Nielsa Frederiksena i nie będzie trenować z drużyną. Klub przechodzi kolejną czystkę kadrową.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!