NRL: Za wcześnie na odebranie licencji lekarzowi Kacprzykowi ze Szpitala Południowego
Naczelna Izba Lekarska poinformowała, że na tym etapie nie ma podstaw do odebrania prawa wykonywania zawodu lekarzowi Dawidowi Kacprzykowi. Wszczęto wobec niego czynności wyjaśniające w związku z nieprawidłowościami, do jakich miało dochodzić w warszawskim Szpitalu Południowym. Kacprzyk został już zwolniony ze szpitala.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!