Karolina Pisarek: „Taniec z Gwiazdami" był dla mnie najgorszy — zmęczenie i hejt
Karolina Pisarek, modelka i uczestniczka programów rozrywkowych, przyznała, że najtrudniejszym doświadczeniem w jej blisko 10-letniej karierze show-biznesowej był udział w „Tańcu z Gwiazdami". Wspomina ogromny hejt w internecie oraz przepracowanie. Przyznaje, że teraz świadomie zwolniła tempo i dba o swój dobrostan.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!