22-letni Kolumbijczyk okradł kantor w Łodzi na 204 tys. zł. Jest areszt
22-letni obywatel Kolumbii został tymczasowo aresztowany za napad na kantor wymiany walut w Łodzi. Mężczyzna sterroryzował pracownicę przedmiotem przypominającym pistolet, po czym uciekł z łupem przekraczającym 204 tys. zł. Decyzję o areszcie podjął sąd na wniosek prokuratury.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!