Pogoń Szczecin złożyła ofertę Nsame z Legii Warszawa
Jean-Pierre Nsame, którego kontrakt z Legią Warszawa wygasa, może trafić do Pogoni Szczecin. Dziennikarz Bartłomiej Kalinkowski poinformował na kanale "Meczyki", że szczecinianie złożyli ofertę kameruńskiemu napastnikowi. Przyszłość piłkarza pozostaje jednak nadal nieznana.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!