Była prezes banku w Grębowie skazana na 15 lat więzienia
Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu skazał sześć osób w sprawie Banku Spółdzielczego w Grębowie. Była prezes otrzymała wyrok 15 lat pozbawienia wolności za niegospodarność, przywłaszczenie i oszustwo. Pozostałe osoby — byli członkowie zarządu i rady nadzorczej — usłyszały wyroki od 3 do 10 lat więzienia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!