Poseł Wipler i jego wspólnik dostali 160 tys. euro od firm powiązanych z Zondacrypto po wizycie u prezesa w Monako
Dziennikarzom money.pl udało się ustalić, że poseł Konfederacji Przemysław Wipler i jego wspólnik Michał Krzymowski otrzymali łącznie 160 tys. euro od podmiotów powiązanych z giełdą kryptowalut Zondacrypto. Przelewy zaczęły wpływać zaledwie kilka dni po prywatnej wizycie obu mężczyzn w Monako u prezesa tej giełdy. Zbieżność czasowa z sejmowym wystąpieniem Wiplera, w którym bronił interesów Zondacrypto, budzi poważne pytania o korupcję.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!