Strzelanina w filipińskiej szkole: 3 osoby zginęły przez zemstę za mobbing
W filipińskiej szkole średniej doszło do strzelaniny, w której zginęły trzy osoby. Policja podała, że motywem ataku była osobista zemsta sprawcy związana z doznaniem mobbingu. Sprawa wstrząsnęła opinią publiczną w kraju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!