Imersywne show „Luminiscence" trafi do sewilskiej parafii San Jacinto w październiku
Banijay Iberia zapowiedziało, że imersywne widowisko „Luminiscence" zadebiutuje w październiku w sewilskiej parafii San Jacinto w dzielnicy Triana. To już trzecie hiszpańskie miasto, które zagości to globalne show. Wcześniej „Luminiscence" gościło w dwóch innych miastach Hiszpanii.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!