Von der Leyen dziękuje Starmerowi za wkład w bezpieczeństwo Europy i Ukrainy
Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen pożegnała odchodzącego premiera Wielkiej Brytanii Keira Starmera wpisem w mediach społecznościowych. Napisała: „Dzięki Tobie bezpieczeństwo Europy i Ukrainy się zwiększyło. Dziękuję, drogi Keirze." Starmer tego samego dnia ogłosił rezygnację z przywództwa Partii Pracy i zapowiedział odejście z urzędu premiera.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!