Bójka w kaski po 14. wyścigu w Opolu — żółta kartka dla juniora Kolejarza
Po 14. wyścigu niedzielnego meczu żużlowego w Opolu doszło do rękoczynów między Oskarem Stępniem a Jonasem Knudsenem — obaj zawodnicy zadali sobie ciosy w kaski. Incydent zdarzył się w końcówce spotkania, mimo że wynik był już rozstrzygnięty. Konsekwencją zajścia była żółta kartka dla juniora klubu Kolejarz.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!