Selekcjoner Korei Południowej Hong Myung-bo podał się do dymisji po odpadnięciu z MŚ
Trener reprezentacji Korei Południowej Hong Myung-bo złożył rezygnację w niedzielę po tym, jak jego drużyna odpadła z mistrzostw świata rozgrywanych w USA, Kanadzie i Meksyku już w fazie grupowej. Informację podała agencja prasowa Yonhap.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!