Polska przegrała seta 48:50 z Argentyną – rekord Ligi Narodów
Reprezentacja Polski siatkarzy przegrała inauguracyjnego seta meczu Ligi Narodów z Argentyną wynikiem 48:50. To rekord pod względem liczby punktów rozegranych w jednym secie w całej historii Ligi Narodów oraz najdłuższy set kiedykolwiek rozegrany przez polską kadrę. Set trwał wyjątkowo długo i zakończył się niespodziewaną porażką Polaków.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!