Kobieta zmarła podczas opalania w Chełmie – prezydent miasta apeluje o ostrożność
Na terenie zamkniętego kąpieliska w Chełmie znaleziono ciało około 60-letniej kobiety, która przyszła na plażę, by się opalać. Przyczyną śmierci były prawdopodobnie upały. Prezydent miasta Jakub Banaszek zaapelował o szczególną ostrożność podczas fali gorąca.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!