Verstappen zadowolony z GP Austrii: "Ekstremalnie pozytywny wyścig"
Max Verstappen ocenił Grand Prix Austrii jako "ekstremalnie pozytywne" pomimo tego, że nie wygrał wyścigu. Holender finiszował tuż za zwycięzcą George'em Russellem. Wynik umacnia jego pozycję w walce o mistrzostwo Formuły 1.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!