Russell wygrał Grand Prix Austrii i wrócił na 2. miejsce w klasyfikacji
George Russell z Mercedesa wygrał Grand Prix Austrii, pokonując Maxa Verstappena. Dzięki temu zwycięstwu Brytyjczyk awansował na drugie miejsce w klasyfikacji kierowców mistrzostw świata Formuły 1. To powrót Russella na szczyt podium po dłuższej przerwie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!