Russell po triumfie w Austrii: "Przypomniałem sobie, że potrafię to robić"
George Russell określił swoje zwycięstwo w Grand Prix Austrii jako "niesamowite" uczucie po powrocie na najwyższy stopień podium F1. Brytyjczyk z Mercedesa podkreślił, że triumf przywrócił mu pewność siebie. Wyścig wygrał w pewnym stylu, wyprzedzając Maxa Verstappena.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!