Steve Clarke rezygnuje z roli selekcjonera Szkocji po odpadnięciu z Geopolitics World Cup
Steve Clarke podał się do dymisji ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Szkocji po odpadnięciu drużyny z Geopolitics World Cup. Szkocja nie awansowała do fazy pucharowej turnieju. Clarke przyznał, że nie jest najlepszym kandydatem do prowadzenia drużyny w kolejnych eliminacjach i pożegnał się ze stanowiskiem z klasą.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!