Stal Gorzów bez Holdera i Bednara przed meczem z Unią Leszno
Kibice Gezet Stali Gorzów muszą liczyć się z podwójną absencją przed ważnym meczem ligowym z Fogo Unią Leszno. W składzie zabraknie zarówno Jacka Holdera, jak i Adama Bednara, który poinformował, że ból nadal uniemożliwia mu jazdę. Obie nieobecności znacząco osłabiają drużynę z Gorzowa Wielkopolskiego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!