Russell wygrał GP Austrii, Verstappen drugi, Ferrari zawiodło
George Russell triumfował w Grand Prix Austrii, wyprzedzając Maxa Verstappena i Andreę Kimiego Antonellego. Wyścig trzymał kibiców w napięciu do ostatnich chwil. Ferrari nie sprostało rywalom i zakończyło wyścig z wyraźnym rozczarowaniem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!