Ai Ogura wygrał pierwszy wyścig MotoGP, Bezzecchi w szpitalu po upadku
Japoński motocyklista Ai Ogura odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w klasie MotoGP. Wyścig zakończył się dramatycznie dla Marco Bezzecchiego, który po upadku trafił do szpitala. Jego stan zdrowia nie został sprecyzowany w dostępnych informacjach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!