Zwolniony deweloper GTA 6 nie kupi gry, nad którą pracował
Jack Hoxby, były pracownik działu QA Rockstar Games zwolniony podczas akcji antyunijnej w 2024 r., przyznał w rozmowie z BBC, że prawdopodobnie nie kupi GTA 6. Spędził lata pracując nad tą grą, ale mówi, że jej widok "przypomniałby mu zbyt wiele". Rockstar zwolniło ok. 30 pracowników prowadzących rozmowy o utworzeniu związku zawodowego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!