Politolog: KO wyjdzie z afery szpitalnej tylko po głośnej dymisji kogoś ze znanych nazwisk
Dr Bartosz Rydliński, politolog, ocenia, że Koalicja Obywatelska ma poważny problem wizerunkowy po wybuchu afery związanej ze Szpitalem Południowym w Warszawie. Jego zdaniem KO rządząca stolicą od 20 lat zgromadziła w tym czasie wiele partyjnych układów, które teraz wychodzą na jaw. Ekspert twierdzi, że jedynie głośna dymisja osoby z rozpoznawalnym nazwiskiem może opanować kryzys i zapobiec dalszemu spadkowi poparcia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!