Kierowcy autobusów pracują w upale nawet przy sprawnej klimatyzacji
Kierowcy autobusów miejskich podczas upałów pracują w trudnych warunkach termicznych, mimo posiadania klimatyzacji. Wysoka temperatura na zewnątrz, korki, częste postoje i otwieranie drzwi na przystankach sprawiają, że nawet sprawny system klimatyzacji nie zapewnia pełnego komfortu w kabinie kierowcy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!