Duńskie media: Polska staje się turystycznym supermocarstwem Europy
Duński publiczny nadawca DR ocenił, że Polska stała się nowym „supermocarstwem" w Europie i zamierza to wykorzystać w turystyce. Według prognoz cytowanych przez PAP w 2026 r. polskie kurorty i miasta może odwiedzić o 3 mln więcej zagranicznych gości niż w roku poprzednim, osiągając łącznie ok. 23 mln turystów. Polska aktywnie buduje swoją markę turystyczną na arenie międzynarodowej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!