Średni inwestor w IBIT stracił ok. 40% — ETF-y Bitcoin mają za sobą drugi najgorszy tydzień
Spot-owe ETF-y na Bitcoina zakończyły siódmy z rzędu tydzień z odpływem kapitału — to najdłuższa taka seria w historii tej kategorii. W samym piątku odpływ wyniósł 444,51 mln dolarów. Przeciętny inwestor w funduszu IBIT stracił dotąd ok. 40% zainwestowanych środków.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!