Coinbase i OKX kuszą klientów Binance po utracie licencji MiCA w UE
Po tym jak Binance nie uzyskało licencji MiCA wymaganej do działania na terenie Unii Europejskiej, konkurenci postanowili przejąć jego klientów. Coinbase (CEO Brian Armstrong) i OKX (CEO Star Xu) zaoferowały nowym użytkownikom premie sięgające 8% wartości depozytu lub transferu z innej platformy. To bezpośrednia odpowiedź na lukę rynkową powstałą po problemach Binance w Europie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!