Jason Momoa jako Lobo w filmie Supergirl – rola stworzona dla aktora
W nowym filmie DCU „Supergirl" Jason Momoa wciela się w Lobo, postać komiksową uznawaną za idealnie dopasowaną do jego osobowości i fizyczności. Autor tekstu argumentuje, że choć Momoa grał Aquamana w wielu filmach, rola Ligi Sprawiedliwości zawsze była dla niego niedopasowana. Wcześniejsza kariera aktora, w tym rola Khala Drogo w „Grze o tron", lepiej pasuje do charakteru brutalnego kosmicznego łowcy nagród, jakim jest Lobo.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!