Szef Sonic Team: Sonic Adventure 2 to moja najlepiej zapamiętana gra
Takahashi Iizuka, główny producent Sonic Team, w wywiadzie dla magazynu Famitsu wyznał, że Sonic Adventure 2 z 2001 roku to gra, którą wspomina najlepiej. Produkcja startowała z zespołem zaledwie 11 osób pracujących w San Francisco. Iizuka dodał, że jest bardzo zadowolony, iż fabuła tej gry posłużyła za podstawę trzeciego filmu o Sonicu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!